Bio-Hazard robi nowego mmorpg osadzonego w świecie magii, tym razem bez Pottera w roli głównej

Missing

Studio Bio-Hazard Entertainment wywołało niemałe zamieszanie podejmując się stworzenia gry bazującej na mega popularnym uniwersum jakim jest Harry Potter. Prace jednak zakończyły się niepowodzeniem, a rozgłos zdobyty przez studio pozostał.

Teraz, szefostwo BH postanowiło kontynuować pracę nad ową produkcją, jednak w oparciu o całkowicie nowy świat i bohaterów. Gra będzie nosiła tytuł (przynajmniej na razie) The World of Magic i będzie wrzucała każdego z graczy do jednej z dwóch szkół magii – Dark Institute of Magic oraz The Good School (nazwa tymczasowa, ulegnie oczywiście zmianie). Staniemy więc w odwiecznej walce dobra ze złem i jako młodzi adepci czarodziejstwa spróbujemy przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Bio-Hazard zapowiada występowanie czarodziejskich pojedynków, walk, masywnych wojen czy dungeonów.

Uruchomiono również nową stronę dla The World of Magic, która nomen omen wygląda równie amatorsko jak poprzednia. Poniżej prezentujemy kilka obrazków powiązanych z nadchodzącą produkcją (większość z nich pokazywała się już w trakcie realizacji niedokończonego Harry Potter Online).

 

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz