Black Desert: wbicie 1-50 lvl zajmie 200 godzin, ale osiągnięcie lvl cap, to już wyczyn "jak za czasów starego Lineage"

Dodany przez guru prawie 11 lat temu
42 20665
Black Desert: wbicie 1-50 lvl zajmie 200 godzin, ale osiągnięcie lvl cap, to już wyczyn "jak za czasów starego Lineage"

Jeszcze pół roku temu, twórcy Black Desert mówili tak:

How fast can the maximal level be reached according to your plans?

In Black Desert, there is no limit on level-up. But after level 50, it’ll be extremely difficult to level up. We expect around 1 to 2 months to reach level 50 for the normal player.

Gra nie miała mieć lvl capa, a osiągnięcie „głupiego” 50 poziomu wymagało 1-2 miesięcy gry. Teraz nieco „zcasualowali” swoje zdanie, jednak wciąż nie będzie to żaden sprint, który pozwoli nam osiągnąć max w parę dni.

I can tell you that the estimate from level 1 to 50 is around 200 real hours. Afterwards the curve becomes steep and reaching the final level will require a similar amount of time as in the old Lineage day.

1-50 lvl w 200 godzin, aby później… EKSTREMALNY grind jak za czasów starego Lineage’a (Lineage 2 tak sądzę). Leveling curve pójdzie tak w górę, że osiagnąć lvl cap będzie niezwykle trudno. 

Mi się podoba, ale ja akurat jestem ulepiony z innej gliny. Dla mnie grindowanie 12 godzin dziennie pod rząd (Knight Online i słynne Apo) nie jest czymś nowym. Ale jak na to zareagują casuale, którzy nigdy nie mieli styczności ze „starymi" grami, w których nie było quest grindu? 

 

guru

 


42 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube