Blaumro i jego TOP5 Najbardziej Wyczekiwanych MMORPG'ów

Dodany przez guru prawie 10 lat temu
12 10459
Blaumro i jego TOP5 Najbardziej Wyczekiwanych MMORPG'ów

Blaumro - jeden z głównych moderatorów naszego forum

 

5. Gloria Victis

Czekam na tą grę już z czystej ciekawości. Nie jest to jakiś ogromny zapał i hype, ale jestem ciekaw, jak będzie wyglądał końcowy produkt. Co wyjdzie Polakom? Gra jest w Alphie od dłuższego czasu i końca nie widać. Oby coś się ruszyło, bo o ile na początku było ogromne zainteresowanie, to teraz jest to tendencja spadkowa. STEAM Greenlight na pewno pomógł ponownie skierować uwagę na grę od naszych. Mam nadzieję, że przyspieszą, bo teraz tyle gier wychodzi, że łatwo zniknąć w tłumie.


4. Heroes of the Storm

Grałem w LoLa, Dotę 2, HoNa, Smite. w sumie odwiedziłem większość MOBA. Dlatego czekam na tą grę od Blizzarda, bo zapowiada się na niezły produkt (Zamieć nie robi przecież złych gier) Różne mapy, z różną taktyką oraz budową, a do tego postacie ze wszystkich gier Blizza. Każdy na oczekuje wiele i dużo nie trzeba, żeby był ogromny hype na tą grę. Ja staram się trzeźwo do tego podchodzić i nie robić sobie zbyt dużych nadziei, myślę jednak, że będzie dobrze.


3. Maple Story 2

Zwykle nie podobają mi się gry, które mają mocno kolorową, wręcz dziecinną grafikę. Jednak z Maple Story było inaczej. MMO platformówka z ciekawym rozwijaniem klasy, efektownymi skillami i sporym światem. Do tego grind, który nie nudził... do pewnego momentu. Dlatego zaciekawiła mnie informacja o pracach nad serquelm. Na początku wprowadzenie większej ilości wymiaru mnie zmartwiło, każdy widział co się stało z Ragnarokiem, jednak po pokazanych trailerach moje nastwienie jest bardziej pozytywne. Widać, że to wciąż ta sama gra i nie wygląda to źle. Klimat pierotnej wersji został teoretycznie zachowany.


2. Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Po serii DoW oraz Space Marine przyszedł czas na MMO w świecie Warhammer'a 40k. Zgadzam się z niektóymi głosami, że przypomina to multi Space Marine. Wiadomo, że ze wszystkich obietnic twórcy się nie wywiążą, jednak jeśli będzie open PvP i możliwość rozgrywania sporych walk to będzie naprawdę ciekawie. Mam tylko nadzieję, że pojawi się więcej dostępnych ras, będzie możliwość podbijania i obrony planet. Co do samej fabuły gry nie ma co się martwić, ponieważ przygotowują ludzie, którzy pisali już książki w świecie Warhammera. Nic tylko czekać na video z bardziej zaawansowanych etapów twworzenia gry.


1. World of Warcraft - Warlords of Draenor

Będzie to chyba jeden z większych, jeśli nie największy, dodatek do WoWa. Dostajemy lvl cap większy o 10 lvli, odświeżenie modeli postaci z Classica i BC, poprawy w interfejsie, Garnizony, czyli housing, ale nie będzie on polegał na wyłącznym "upiększaniu" naszej twierdzy. Fabuła może wydawać się naciągana. Trzeba czekać jak się rozwinie wraz z nowymi updatami. Mam nadzieję, że raidy będą ciekawe i wymagające, bo dużo ludzi marudziło, że Garrosh był najłatwiejszym finalnym bossem. Dużo czasu nie zostało. For the Horde!

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube