Co za czasy... chiński Age of Wushu szykuje się do wprowadzenia legalnego systemu sprzedawania postaci za prawdziwą kasę

Missing

Po co się męczyć z nielegalnym RMT (Real Money Trading), skoro można je zalegalizować i trzepać na tym niezłą kasę? Taką postawę prezentuje niestety coraz większa liczba wydawców gier, z Zamiecią jako niechlubnym przykładem dla innych.

Nieco dalej poszli panowie z chińskiego Snail Games, gdyż planują oni wprowadzenie możliwości sprzedawania całych postaci w Age of Wushu za prawdziwe pieniądze.

Nie trzeba już się męczyć z rozwijaniem jej, uczestniczenia w wątku fabularnym czy nawiązywaniu znajomości z innymi. Kupujemy gotowca i voila. Jeszcze tylko brakuje możliwości zatrudnienia jakiegoś Chińczyka na pełen etat, coby grał za nas.

Tak, owszem, jestem do tego negatywnie nastawiony, gdyż wydawcy lubią odgapiać jeden od drugiego i już wkrótce zamiast cieszyć się MMORPG, będziemy kupować gotowe postacie z topowym ekwipunkiem, żeby robić ładne screenshoty.

Co następne? Legalny bot na abonament?

System znajduje się obecnie w fazie testów i nie wiadomo, czy przyjmie się on na zachodzie. W końcu od dawna wiadomo, że rynek wirtualnych przedmiotów dotyczy w głównej mierze Azji.

*Ozonek

Zobacz także

28 komentarzy