Czysta kpina: Hi-Rez Studios ma graczy głęboko w poważaniu i zamyka oficjalne fora

Missing

Co zwykle robimy, gdy mamy jakiś problem techniczny? Albo może pomysł czy krytykę? Pozytywny feedback? Albo po prostu chcemy zareklamować gildię lub dowiedzieć się czegoś o grze?

Oczywistą odpowiedzią są tutaj oficjalne fora danej gry. Hi-Rez Studios mówi jednak stanowcze "Nie!" i jeszcze dzisiaj ich oficjalne fora zostaną zamknięte, wraz z działami gier takich jak SMITE, Global Agenda oraz Tribes: Ascend.

Oficjalnym powodem jest jakoby fakt, że mają Facebooka i inne badziewie, tak więc nic więcej im nie jest potrzebne. Jest to oczywiście bzdura, bo w pewnych aspektach fora są niezastąpione i mam wrażenie, że ktoś tu albo nie znosi krytyki i dyskusji, albo po prostu nikomu nie chce się tego moderować.

Decyzja ta wzbudziła pomruk niezadowolenia wśród graczy, ale już niedługo nie będą mieli gdzie narzekać, więc wszystko w porządku, prawda?

Within no more than 24 hours from the time of this post, another step will be taken toward focusing communication on social media platforms. The official forums will no longer be available. To continue discussing Hi-Rez games and initiatives within a forum-like setting, the established community sub-Reddits will be utilized.

Źródło

*Ozonek

Zobacz także

38 komentarzy