KLUCZE GROUND FORCES, fast!!!

Missing

 

UPDATE (godzina 18:04): Szkoda czasu robić nowego newsa. Marsz <<<TUTAJ>>>. Bez rejestracji, Facebooków i innych duperelów. Przepisujecie kod bezpieczeństwa, emaila i cieszycie się kluczykiem. 

 

 

Pechowców, którym jakimś cudem nie udało się jeszcze zdobyć klucza do Ground Forces zapraszam TUTAJ. Znajdziecie tam 3,000 wejściówek. Warunkiem jest jednak posiadanie konta (na gry-online.pl) przed 20 kwietnia. 

Poniżej mini-poradnik od użytkownika barszczyna oraz mój, jak aktywować klucz: 

1) Odpalacie normalny launcher (wersja 1.39), a nie launcher z Closed Bety (nightly). Obecnie serwery testowe (nigthly i dev) są wyłączone. 
2) Dostępne są czołgi tylko niemieckie i ZSRR (w przyszłości mają być inne nacje, spokojnie). 
2a) W którymś momencie powinien wyskoczyć komunikat, że dostępna do pobrania jest nowa zawartość (to jest chyba - a raczej na pewno - zależne od tego, czy uzyskało się dostęp do CB. Okienko z informacją i potwierdzeniem pobierania wyskoczy przy pierwszym zalogowaniu do gry po wpisaniu kodu na stronie). 
3) Czołgi kupuje się otwierając okienko Research. Następnie w jego górnym prawym rogu, obok "Aviation", znajduje się zakładka "Army" (ALE UWAGA, TYLKO DLA DRZEWEK ZSRR I NIEMIECKICH!), którą klikamy. Jest to drzewko pojazdów pancernych. 
4) Kupujecie czołg rezerwowy z wybranego drzewka i wybieracie dla niego załogę (identycznie, jak przy samolotach). Nie wydawajcie złotych orzełków na research czołgów, bo po zakończeniu CB i tak wszystkie czołgi zostaną zresetowane (wipe czołgów). 
5) W godzinach 18:00-22:00 (jak w newsie i na stronie www WT: GF) można brać udział w specjalnie przygotowanych na potrzeby Ground Forces Eventach (w zasadzie niewiele się one różnią od bitew rozgrywanych na serwerze nigthly). Dostęp do nich uzyskuje się poprze kliknięcie stosownej ikony w prawym górnym rogu (niespodzianka, nazywa się ona "Events"). Eventy dla czołgów znajdują się na końcu listy, ale tylko w wyznaczonych godzinach dostępu.

 

 

Jak aktywować klucz? 

---------------------

1. Idziecie na WarThunder.com. 

2. Logujecie się na swoje konto. 

3. Po prawej stronie macie "Wpisz Kod" - wpisujecie. 

4. Gdy wszystko jest okej wyskoczy wam coś takiego: 

5. Dla pewności wejdźcie na profil konta i sprawdźcie "My Purchases": 

​---------------------

 

 

guru

 

Zobacz także

63 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz