Do wygrania 10 kluczy Path of Exile. [UPDATE: klucze rozdane]

Missing

Klucze prosto od samego Chrisa, czyli (współ)twórcy Path of Exile. I nie myślcie, że tym razem damy je tak prosto i tak łatwo. Teraz trzeba będzie się wykazać doświadczeniem, stażem i ilością przegranych MMORPG’ów, albo chociaż ogromnym fartem…

Poniżej macie 5 screenów HP & MP barów z 5 różnych MMORPG’ów. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, z jakich gier pochodzą te „paski”. Pierwsze 10 osób, które poda prawidłową kolejność – wygra po 1 kluczyku.

Trzeba zgadnąć wszystkie gry i wypisać je w jednym komentarzu: 1. TBA, 2. TBA itp. Osoby, które napiszą więcej niż jeden komentarz (ale taki, który przedstawia listę 1-5, zwykłe uwagi są dozwolone), lub które napiszą komentarz w innej formie niż wyżej zaprezentowany schemat, lub edytują komentarz = OUT, więc radzę uważać, bo drugiej szansy nie będzie.

Numer 1 to najłatwiejszy do odgadnięcia MMORPG, numer 5 zaś najtrudniejszy. Zabawa trwa do czasu, kiedy 10 osób odgadnie wszystkie gry. Chyba, że nikt nie poda całości, to wtedy o kolejności będzie decydować szybkość i poprawność, jak największej ilości odgadniętych tytułów. Powodzenia.

13:29 - zgadliście, zaraz przedstawię sytuację i listę zwycięzców

Poprawna lista to:

1. Archlord

2. Twelve Sky 2

3. ROSE Online

4. Sho Online

5. Alganon

 

Pierwsze 20 komentarzy zostawię bez komentarza:) Zaczęło się dopiero… od 45 osoby – Daki0, która jako pierwsza podała poprawną listę, niestety wykluczyła się tytułami „12 Sky 1 i 2” i double komentarzem. Później następne 50 komentarzy było prawie dobrych, ale zawsze brakowało kropki nad i. Albo dawaliście Archlord 2 (naprawdę nie wiem skąd), albo 12 Sky (a było 12 Sky 2), a to podobne, choć inne bary, patrzcie:

12 Sky 2

i 12 Sky - 

Z ROSE Online nie było problemu, z Alganon także. Najgorzej było… z Blade Destiny, czyli Sho. Bo chodziło mi o drugą z nich, ale owszem - to jedna i praktycznie ta sama wersja, ale przez większość swojego czasu BDO używał innego, lecz bardzo podobnego HUD, który jest widoczny nawet na naszej liście. To był właśnie główny problem i to będzie pewnie kością niezgody, oto on:

Poniżej lista 10 osób, które poprawnie, uczciwie, bez żadnych double’ów podały prawidłową kolejność.

Adrpg

Sevox

Escudoo

raatoss

KazzSama

Rexin

smougie

kotugawe

james007

ludikbar

Tych userów proszę o kontakt PW. Czekam do 17:00, później klucze idą na inny, szczytny cel.  

Wybaczcie, ale jednym nie pasuje wieczór, innym nie pasuje rano. Konkurs rozpocząłem więc o 12:30. Postaramy się jeszcze zdobyć troszkę kluczy. 

 

guru

 

Zobacz także

189 komentarzy