Dodaj swój stream do naszej listy!

Dodany przez admin ponad 10 lat temu
34 19424
Dodaj swój stream do naszej listy!

Wszystkich polskich streamerów (prezentujących gry MMO) zachęcamy do dodania swoich kanałów Twitch do naszej listy. Najciekawsze streamy będziemy promować na stronie głównej, a pozostałe będą prezentowane w specjalnym dziale. Nie czekaj i zdobądź większą liczbę widzów!

Lista streamów: http://mmorpg.org.pl/streams/ (kolejność według widzów, update z serwerów Twitch co 6 min)

Jak dodać swój stream?

  1. Zaloguj się na swoje konto w portalu
  2. Wejdź na swoje konto Twitch i w statusie umieść frazę "MMORPG.org.pl", np. Gramy w LoLa [MMORPG.org.pl], Lineage2 dla MMORPG.org.pl
  3. W formularzu dodającym wpisz nazwę swojego kanału Twitch -> http://mmorpg.org.pl/streams/dodaj
  4. Za każdym razem gdy prowadzisz stream pamiętaj by w statusie było hasło "MMORPG.org.pl", w ten sposób rozpoznamy czy streamujesz aktualnie grę MMO (nie promujemy streamów z innych gatunków)

Jakie są wymagania?

  1. Posiadanie konta na naszym portalu
  2. Umieszczenie taga MMORPG.org.pl przy dodawaniu streamu oraz przy streamach z gier MMO. 

Często Zadawane Pytania:

Nie mogę dodać kanału Twitch... O co chodzi? W statusie musi być umieszczony nasz tag. Dzięki temu wiemy, że to Ty jesteś właścicielem kanału i chcesz nawiązać z nami współpracę. 

Jak umieśćić prawidłowo tag? Wystarczy by w statusie zawarte było hasło "MMORPG.org.pl", nie narzucamy dokładnej formy. Póki co skanujemy jedynie stream pod kątem występowania tego hasła. 

Wstawiłem Wasz tag, co z tego będe miał? Celem naszej listy jest wyłonienie ciekawych streamów z gatunku MMO. Z najciekawszymi twórcami chcemy nawiązać współpracę i organizować wspólne streamy według np. planów tygodniowych. Często mamy konta prasowe i dostępy do ciekawych bet i uważamy, że fajnie byłoby je pokazać naszej społeczności.

Czasami streamuje inne gatunki niż MMO. Czy możemy nawiązać współpracę? Naturalnie, musisz jednak pamiętać o umieszczaniu naszego tagu w przypadku transmitowania gry MMO. System automatycznie skanuje statusy partnerów i dzięki temu "wie" czy aktualnie streamujesz MMO czy coś innego. W przypadku transmitowania innej gry Twój stream jest ukrywany na liście do czasu aż zaczniesz streamować MMO. 

Mam inne pytanie... Użyj formularza kontaktowego w górnym menu ;)

 

Zdaje sobie sprawe, że niestety nie wszyscy polscy strimerzy MMO tutaj zaglądają. Jak znacie jakiś ciekawych to wpisujcie ich kanały w komentarzach, a postaram się do nich dotrzeć i przedstawić nasz pomysł.


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube