Dota 2 nigdy nie będzie już taka sama. Patch 6.79 przyniesie ogromne, niekiedy rewolucyjne zmiany w rozgrywce

Missing

Będzie to prawdopodobnie największy i najważniejszy update w historii Doty 2.

Wystarczy tylko spojrzeć na ilość zmian (TUTAJ), już teraz liczoną w setkach pozycji, które zmienią dotychczasowe oblicze gry. Naprawdę. Po 6.79 będzie to zupełnie inna MOBA… mam nadzieję jeszcze lepsza.

Trudno tutaj przytoczyć wszystkie nowości, dlatego skupię się na tych najważniejszych: 25% czasu do respawnu po buybacku postaci, Flying Courier dostępny dopiero po 3. minucie, czas odrodzenia Roshana między 8 a 11 minut, nerf Slarka przy jednoczesnej odporności na Gema, sieć Broodmothera (pajączka) pozwoli przemieszczać się po klifach, zwiększenie AoE, zmniejszenie czasu trwania dnia i nocy, usprawnienie niewidzialności Rikimaru, Aghanim’s da Skywarth Magowi 0 sec cooldown dla Flary, armor od Treanta będzie bardziej kosztowny w manę, koszt recepty BKB wzrośnie do 1375, to samo z kosztem butelki oraz gema, linkena będziemy mogli używać na innych bohaterach, zniszczenie Observer Warda da nam 50 golda, a tangosy dostaną 4 zamiast 3 sztuk, będą jednak kosztować 125 gp.

A teraz informacja dla wszystkich, którzy częstą używają Shadow Blade’a. Jego cooldown wzrośnie… z 18 do 28 sekund. Ouch.

To tylko malutki procent wszystkiego, co czeka wkrótce Dotę 2. I jak wam się to widzi?

 

guru

 

 

Zobacz także

43 komentarzy