Eventy, eventy, eventy - europejski Aion również świętuje czwarte urodziny

Missing

I świętuje je w stylu zgoła nie pasującym do Gameforge, bo... hucznie. Naprawdę, jeżeli szukaliście pretekstu, aby wypróbować jednego z najpopularniejszych ostatnimi czasy MMORPG free-to-play, to nadeszła idealna okazja, bo cały czas na serwerach trwają obchody czwartych urodzin Aion'a.

Przede wszystkim aktywowane zostały boosty +50% do punktów doświadczenia, zdobywanych Abyss Pointów, dropu oraz ilości kinah (a te wartości będą jeszcze rosły w kolejnych tygodniach, odpowiednio do +75% i +100%).

Ponadto cały czas możemy brać udział w eventowej instancji Shugo Imperial Tomb, w której zostajemy zamienieni w jednego z przedstawicieli charakterystycznej rasy wydro-wiewiórko-kupców w rozgrywce przypominającej klasyczny Tower Defence. Nagrody stanowczo imponujące.

Jakby tego było mało, to wraz z dzisiejszą przerwą techiczną Oktoberfest wchodzi w fazę drugą, co pozwoli wymienić ciężko uzbierany jęczmień na nagrody.

Myślicie, że to już koniec? Ha, akurat!

Do Atrei trafią technicy fajerwerków oraz mistrzowie wypieków, którzy, jak to zwykle bywa, będą potrzebowali naszej pomocy. Motywować do gry będą również specjalne kryształy, wpadające do naszego plecaka za 1) bycie online lub 2) bicie potworków, a które wymienimy na atrakcyjne nagrody w jednym z głównych miast.

Nie dajcie się jednak przytłoczyć i nie zapomnijcie o tym, co w Aion'ie jest najważniejsze, czyli otwartym i dynamicznym PvP.

*Ozonek

Zobacz także

8 komentarzy