UPDATE: Stało się, zobaczcie, jak został wbity pierwszy na świecie 100 lvl HARDCORE w Path of Exile!

Dodany przez guru ponad 10 lat temu
44 23494
UPDATE: Stało się, zobaczcie, jak został wbity pierwszy na świecie 100 lvl HARDCORE w Path of Exile!

 

UPDATE: To ten moment - przewijajcie na 3:50. GRATZ! Tylko pozazdrościć spamu, jaki dostał:)

 

 

 

 

„Tylko” 10 miesięcy od premiery Path of Exile… To się nazywa gra, a nie jak w innych tytułach, gdzie lvl cap zdobywa się w kilkadziesiąt godzin.

Ale bezsprzecznie trzeba wspomnieć o jednej rzeczy: będzie to PIERWSZY NA ŚWIECIE 100 lvl na lidze HARDCORE (na SC 100 lvl został wbity już w maju), gdzie przecież gra się do „pierwszego zgona” i gdzie nie ma miejsca na absolutnie żadne błędy. Tym większe gratulacje dla naszego śmiałka.

A jest nim 26-letni student medycyny z Wiednia (Austria) o nicku SirBaker, który po resecie drzewka gra Dual-Spark Totemem na Low Life. Jego LIVE (nie life, tylko LIVE) trwa poniżej. Przybliżony czas dobicia do 100% to mniej więcej 21-22 czasu polskiego, o ile oczywiście nie wytnie jakiegoś spektakularnego deatha, wtedy dopiero byłaby sensacja (odpukać).

Na swojej postaci spędził… 60 dni (24 godziny x 60 = 1440 godzin). Najfaniejsze, że prowadzi(ł) on również swój dziennik, który od 99 lvl i 0% oblicza, ile map musiał wykonać do celu. Dotychczas zrobił – uwaga… prawie 700 map, co przy prostej matematyce daje… 0,14% za jedną.

Powodzenia, no i gratulacje, może przedwczesne, ale jednak.

 

guru

 

 


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube