Jeśli nie straszne wam takie widoki, to uprzedzam, że o 19:00 rusza oficjalna wersja Path of Exile!

Dodany przez guru ponad 10 lat temu
37 14057
Jeśli nie straszne wam takie widoki, to uprzedzam, że o 19:00 rusza oficjalna wersja Path of Exile!

Od czego by tu zacząć? Od stwierdzenia, że Path of Exile to znakomita gra, czy od poinformowania was o wersji 1.0.0, która kończy trwającą dziewięć miesięcy Open Betę? Chyba od tego drugiego.

Gdybym jednym słowem miał podsumować wszystko to, co czeka nas wieczorem na serwerach, powiedziałbym... REWOLUCJA.

Dostaniemy nową klasę – Scion, która stanie się grywalna po przejściu Normala...

Nowa klasa i nowy skill

...do tego dwie, nowe, 4-miesięczne ligi: Domination (Softcore) oraz Nemesis (Hardcore) – to właśnie tutaj powędruje 70-75% wszystkich graczy (ja również) PoE. Po co? Po nowy start, nową ekonomię, dodatkowe wyzwania, przedmioty, które będą dostępne tylko tutaj. Po wszystkim postacie zostaną przeniesione do SC i HC, więc ich nie stracicie.

Co jeszcze? GILDIE (ktoś zakłada?) oraz PvP, które zapewni nam dodatkowe tryby walki oraz nagrody za zwycięstwa. Przebudowany Skill Tree (+darmowy reset dla dotychczasowych postaci), nowe skille, gemy, przedmioty, potwory, mapy, Act3X oraz wieeeeeeeeeeelki, bardzo hejtowany nerf najbardziej unikatowych… i najdroższych itemów. Niczego chyba nie pominąłem. 

O 19:00 Path of Exile zawita również na STEAM (TUTAJ) z „odblokowalnymi” kartami i osiągnięciami. Oczywiście nadal będzie można grać za pomocą PathofExile.com

Będziemy również STREAM'ować. Dzisiaj gospodarzy Rimejk, jako że jest to najbardziej kompetentna osoba ws. Path of Exile. W ekipie raźniej, prawda? Start oczywiście o 19. 

 

guru

 


37 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube