Leman i jego TOP5 Najbardziej Wyczekiwanych MMORPG'ów

Dodany przez guru prawie 10 lat temu
24 12882
Leman i jego TOP5 Najbardziej Wyczekiwanych MMORPG'ów

Leman = jeden z głównych moderatorów naszego forum. 

 

5. Soul Worker Online

Na razie nie wiadomo wiele o tej produkcji, ale z pewnością prezentuje się ciekawie. Dynamiczny system walki, ładna grafika w stylu anime oraz bossy inne niż wszędzie. Gra graficznie przypomina trochę Rusty Hearts, ale ma być większa, ładniejsza i w ogóle lepsza. No i ten anime-mangowy styl, mniam. 

 

4. Closers Online

Z dungeon-crawlerami w stylu arcade zazwyczaj jest tak, że zatrzymują na miesiąc, a potem nie ma co robić. Gry tego typu są źle zaprojektowane, dziesiątki instancji, trudność ze znalezieniem party, szczególnie na niskich lvlach, gdy gra jest już kilka miesięcy na rynku oraz monotonia, straszna monotonia. Na szczęście Closers Online ma szanse przerwać ten ciąg niepowodzeń swych kuzynów. Closers Online z pewnością dostarczy nam znacznie więcej niż inne gry tego typu, a to dzięki trybowi MOBA który pomoże odpocząć od monotonii. 

 

3. Blade and Soul

Tej gry  nie muszę  chyba nikomu przedstawiać, słynny Blade and Soul, oj taaaaaaaaak! Gra stworzona z ogromnym rozmachem, piękna grafika, poruszająca muzyka i wciągająca fabuła, czy można chcieć więcej? Oczywiście, że można i dostajemy znacznie więcej! Dynamiczny system walki, rozbudowany kreator postaci i kilkanaście klas. Niestety prawdopodobnie ze względu na konflikt interesów(patrz WildStar) nieprędko zobaczymy B'n'S na zachodzie.

 

2. XAOC

Może i nie ma pięknej grafiki czy bajecznego systemu walki, ale łączy stare rozwiązania z nowymi. Do tego ten świetny klimat i oczywiście ścieżka dźwiękowa. XAOC to powrót do przeszłości, ale w jakim stylu! Klasyczna już grindowa rozrywka w wielkim świecie oraz otwarte pvp. Jakby tego było mało, 2 systemy walki do wyboru: dynamiczna wersja "point and click" lub całkiem przyjemny, aczkolwiek nieperfekcyjny non-target, zmiana broni w czasie walki(każda klasa ma około trzech broni do wyboru), chowańce które mogą zbierać surowce potrzebne w craftingu oraz dość innowacyjny, choć nie byłem wstanie tego przetestować na chińskiej wersji, system straszenia mobów za pomocą mowy.


1. Lineage Eternal

Nie ma co się oszukiwać, brakuje na rynku gier mmo, gry takiej jak Lineage Eternal. Hack and Slash'a z krwi i kości, będącego pełnosprawnym MMOrpg. Dynamiczna walka, ładna grafika, przepiękna muzyka (z której słynie cała seria Lineage), drag skills czyli umiejętności których kształt i wielkość możemy kontrolować za pomocą myszki. Mam nadzieję, że zobaczymy Lineage Eternal już wkrótce, oby tylko odniosła u nas większy sukces niż Lineage(1), który został zamknięty...

 


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube