MMO24 CUP#2 - eliminacje za nami, pora przejść do konkretów

Missing

Za pomocą serii rozgrywek eliminacyjnych udało się zmniejszyć liczbę drużyn drugiego turnieju portalu MMO24.pl z 46 do zaledwie 8. Innymi słowy: panie i panowie, przyszła pora na ćwierćfinały!

Chciałoby się powiedzieć, że eliminacje były pełne emocji oraz niepewności, ale kogo tu oszukiwać? Tabela wyników ostatniej serii mówi sama za siebie:

W każdym wypadku zakończyło się to dominacją jednej ze stron. Warto zwrócić uwagę na mecz Rak eXecutors - Team Yolo Mid, bo obie te drużyny stanęły na podium poprzedniej edycji turnieju. Egzekutorzy z trzeciego miejsca rozprawili się ze srebrnymi medalistami MMO24 Cup #1 nie pozostawiając żadnej wątpliwości.

Już tylko tydzień dzieli nas od poznania najsilniejszej drużyny najpopularniejszego MOBA w całej... no, społeczności portali o MMO skłonnej do zapłaty skromnego wpisowego coby się starać o dużą ilość skromnych nagród, tak z grubsza. Musicie wybaczyć mój brak dramatyzmu i skłonności do wyolbrzymiania.

Turniej będzie kontynuuowany w przyszłą sobotę, a zainteresowanych dokładnymi datami, streamami i relacjami zapraszam na stronę główną MMO24 Cup#2.

Niech zwyciężą najlepsi.

Poniżej VOD z ostatnich eliminacji:

Watch live video from h2p_gucio on TwitchTV

Zobacz także

4 komentarzy