Można już tworzyć i linkować buildy do PoE. UPDATE: rozwiązanie mini-konkursu

Missing

Tym samym, możemy już podglądać, uczyć się, a przede wszystkim tworzyć swoje buildy, których użyjemy teraz (na becie) lub podczas oficjalnej premiery Path of Exile. Generator zawiera wszystkie umiejętności, wszystkich, dotychczasowych klas postaci.

Czyli Maraudera, Witch, Templara, Huntera oraz Duelista. Nawet zawarto ostatnią niewiadomą, czyli mix DEX i INTA.

Wszystkie buildy możemy linkować. Bawimy się TUTAJ.

No i konkursik. Mam jedno BETA-konto w Path of Exile do oddania. Wszystkie dane można zmienić, więc traktujcie to jako normalny klucz. Wystarczy wymyślić, jak będzie się nazywać ostatnia klasa w PoE, wspomniany już zlepek DEX i INTA? Obowiązują nazwy angielskie. Jeden user - jeden komentarz. 

Zwycięzcę wybiorę wieczorkiem. Jeśli jakieś typy będą się powtarzać, wygrywa ta osoba, która jako pierwsza podała daną postać. 

 

UPDATE: Nagroda może malutka, ale nie wykrzeszaliście z siebie ani grama kreatywności. Dlatego wygrywa...

... kamil22. Banalnie? Owszem, ale moim zdaniem jest to naprawdę mądry wybór i bardzo prawdopodobne, że akurat Wardena zobaczymy jako 6-stą postać w Path of Exile. Łączy on w sobie szybkie, mocne ataki fizyczne, z buffami, magią i niekiedy regeneracją HP, typowa mieszanka Zwinności i Inteligencji. Tak przynajmniej było w Allods Online i pewnie kamil22 się na tym wzorował. I dobrze. Gratuluję i proszę go o kontakt PW. 

 

guru

 

Zobacz także

132 komentarzy