O 13:00 startuje Elder Scrolls Online, wtedy również zaczynamy STREAM'a z gry!

Missing

Bez wątpienia jedna z trzech najważniejszych, najbardziej medialnych pozycji MMORPG w tym roku, która okaże się sukcesem, znajdzie wielu nabywców i stanie się czołową siłą na rynku, albo… zanotuje umiarkowany, może trochę rozczarowujący start i czym prędzej zmieni model płatności na B2P/F2P. Na pierwsze wnioski będziemy musieli jednak poczekać do wyników sprzedaży, a to nie wcześniej niż za dwa tygodnie.

Jedno jest jednak pewne – na Elder Scrolls Online czeka masa osób. Jak duża to liczba przekonamy się o 13:00, kiedy ruszy 5-dniowy Early Access, który poprzedza piątkową, oficjalną premierę gry na świecie (ciekawe, czy ktoś wbije max lvl przed premierą?). Będziemy strimować na moment (oby nie było opóźnień), a to za sprawą użytkownika FalowaneGranie. Live zacznie się trochę wcześniej, gdzieś koło 12:30, zapraszamy: 

Watch live video from FalowaneGranie on pl.twitch.tv

 

Elder Scrolls Online to gra Pay2Play. Oprócz zakupu pudełka (160+ zł), musicie uiszczać miesięczne opłaty za abonament (50 zł). Oprócz tego istnieje jeszcze Item Shop, który podobno nie daje żadnej przewagi. 

 

guru

 

 

Zobacz także

44 komentarzy