Ostatni dzień CBT Aiona = ostatnia szansa na Veterana = wklejać swoje klucze

Missing

Szkoda przecież, żeby kody się zmarnowały, jeśli możemy kogoś uszczęśliwić (bez skojarzeń) i tym samym ofiarować mu konto Veteran. Gwarantuje to także lepszy start i więcej odblokowanych opcji, aniżeli standardowy status Starter.

Tak więc: jeśli macie jakieś niepotrzebne kody, wklejajcie je do komentarzy. I uwaga – nie będę tolerował żadnych linków do Allegro, gdzie można kupić takie kody. Tacy użytkownicy będą warnowani, a ich komentarze usuwane. Nie bądźcie materialistami i chociaż raz ofiarujcie coś z czystego „dobra”.

Sam mam jeszcze 2 klucze i oddam je równiutko o 15:00.

Przypominam, że taki kod gwarantuje status Veterana na oficjalnej wersji oraz daje możliwość zdobycia Gold Packa – najlepszego konta na 7, 14 i 30 dni, o ile zdobędziemy 10, 20 lub 30 poziom postaci.

CBT wersji Free2Play kończy się jutro. Premiera na 99% odbędzie się 28 lutego, bo takie coiny „2802” dostaliśmy ostatnio, a nawet jednego z adminów coś się wymsknęło odnośnie takiej premiery. 

Wraz ze startem Aion F2P ruszą 3 NOWE SERWERY: angielski, francuski i niemiecki. Anglojęzyczny będzie nosił nazwę "NEXUS", więc tutaj wszyscy idziemy. Ktoś się pytał - skąd mam info. Odpowiadam, z Facebooka, gdzie było głosowanie na nazwę serwera UK. 

Klucze aktywujemy TUTAJ.

 

guru

 

OBIECANE KLUCZE: 

 

Z9BJ-QFF3-EBZC-PR2W
MZQL-D7NL-1TGE-PR2W
 

Zobacz także

246 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz