Path of Exile - Nowe skille Witcha, Templara i Rangera!

Missing

Wszystko w ramach nowego update’u, oznaczonego jako 0.9.3. I nie są tylko poniższe umiejętności, ale też areny (mapy) i sporo usprawnień w silniku gry, które niepostrzeżenie przybliżają nas do dłuuuuuuuuuugo wyczekiwanej, PUBLICZNEJ premiery Path of Exile.

Zwycięzca wybrany. 

Poniżej, wspomniane już screeny skillów: dla Witcha (Firestorm), Templara i Rangera (Rain of Arrows).

 

 

Nikt się zbytnio nie wykazał, bo w większości było to słodzenie i przepisywanie tego samego, tylko w innej formie. Dlatego, konto wędruje do użytkownika Evarroh, który chociaż spędził kilka minut na wymyśleniu wierszyka, i to rymowanego:) Szczęśliwca proszę o odpowiedź na PW. 

"Witajcie gracze, czytelnicy, widzowie, Powiem wam czemu mmorpg.org.pl rządzi w mej głowie. Codzienne newsy, wiadomości, aktualizacje, Napędzają mnie na częste wizytacje. Kadra rządząca, tu nie ma zabawy, Dzielni mężczyźni, sztab nierdzawy. Dobry humor, rzeczowa wiedza, To właśnie to, czego mi trzeba. Nic w tym dziwnego, iż fanów gromada, Wszak człowiek często na najlepszym osiada. Serwis wyśmienity, kilkuletnie doświadczenie, Jestem wdzięczny za wielkie poświęcenie. Wszystko sumując, zalet mnóstwo, Portal ten przyjaciele, to czyste bóstwo."

Zobacz także

55 komentarzy