Path of Exile PL zobaczymy na początku roku. Fajnie, tym bardziej, że wspominają o nas (wielu Polakach grających w PoE) nawet w nowozelandzkiej telewizji

Dodany przez guru ponad 10 lat temu
18 13549
Path of Exile PL zobaczymy na początku roku. Fajnie, tym bardziej, że wspominają o nas (wielu Polakach grających w PoE) nawet w nowozelandzkiej telewizji

Jak donoszą nasi partnerzy z PathofExileGame.pl, którzy są  jednocześnie oficjalnym fansitem gry, a przy okazji mają bezpośredni kontakt z twórcami gry, POLSKĄ wersję Path of Exile zobaczymy na początku 2014 roku.

Każdy fan Path of Exile dobrze wie, że gra ma zostać wydana w polskiej wersji językowej. Aby zaspokoić waszą ciekawość zapytałem Chrisa kiedy zostanie wydana polska wersja gry.

Wersja PL, planowana jest na początek przyszłego roku, więc będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Przy okazji dowiedziałem się, że nowy programista w ekipie GGG jest właśnie Polakiem.

Wiele do tłumaczenia pewnie nie będzie: parę lini dialogowych i tyle, bo nie sądzę, aby GGG wzięło się za tłumaczenie nazw tysięcy przedmiotów – może ich opisów tak, ale samych nazw… wątpię.

A żeby wam uświadomić, jak wielką siłą jesteśmy w PoE... relacja z nowozelandzkiej telewizji, do której załapał się pracownik Grinding Gear Games i wspomniał, że „Path of Exile jest bardzo popularny w Amerce Północnej i Europie Wschodniej np. Polsce” (pomijając, że PL to raczej Europa Środkowa).

Fragment o Polakach zaczyna się w 58 sekundzie. Nie ma embeda, musicie wejść na...

http://tvnz.co.nz/technology-news/gamers-play-armageddon-expo-video-5660609

 

guru

 

 


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube