Path of Exile - trzy klucze, wyniki

Missing

Dla naszych szanownych internautów przygotowaliśmy trzy bardzo ekskluzywne klucze pozwalające na przetestowanie nadchodzącego hack'n slasha - Path of Exile. Przy zakładaniu konta wystarczy wpisać otrzymany od nas klucz i wypełnić formularz do końca. Po prawidłowym założeniu konta wystraczy pobrać klienta, który waży ok. 2,3 GB i można rozpocząć grę.

Co należy uczynić aby otrzymać klucz? Wystarczy posiadać konto na YouTube i skomentować jeden z dwóch materiałów o grze Path of Exile, które pojawiły się dzisiaj na naszym kanale. Zabawa trwa do 20:00 i komentarze zamieszczone po tej godzinie nie będą brały udziału w losowaniu trzech kluczy. Klucze zostaną wysłane przez PW na youtube. 

A oto nagrywki naszych videomakerów: 

 

 

@UPDATE

Nie wiem jak u Was, ale u mnie właśnie wybiła 20:00, więc nadszedł czas na wylosowanie trzech szczęśliwców, którym dane będzie pograć sobie w Path of Exile. Wylosowałem dwie osoby z komentarzy w pierwszym filmiku i jedną z drugiego. Przy losowaniu nie było co prawda Komisji ds. Kontroli Gier i Zakładów, ale wierzcie mi, że klucze nie idą do moich braci i sióstr. Dosyś zanudzania wygrani to:

Combo2You, Hazu131 oraz Krnklz

Klucze powędrowały przez PW na youtube. Gratuluję i dzięki za wspólną zabawę!

Zobacz także

31 komentarzy