Przypomnienie: Marvel Universe Online, nadchodzące, darmowe MMORPG!

Missing

Ktoś tam w komentarzach do DC Universe Online rzucił hasło: „dlaczego Marvel nie stworzy takiego MMORPG, bo ich uniwersum jest znacznie lepsze”. Uspokajam i przypominam – powstaje MMO na bazie komiksów Marvela, o którym wspominałem kilka razy... co prawda kilka miesięcy temu, ale wspominałem.

Ale nigdy nie zaszkodzi wspomnieć jeszcze raz, prawda? Tym bardziej, że Marvel Universe Online ma być najlepszym odwzorowaniem Superbohatera w grach. Chodzi o to, że twórcy zrezygnowali z punktów doświadczenia (i poziomów), by całość zabawy jak najbardziej przypominała... komiks – cokolwiek to znaczy.

Jeszcze jeden „stary” news. Wszystkie postacie z MUO będą takie same. Nie będzie można zmienić wyglądu, więc po mieście będą latać tysiące Spiderman’ów, Kapitanów Ameryka itp.

No właśnie, jeśli jesteśmy przy bohaterach, to Marvel ma znacznie więcej „znanych” postaci. Co prawda, DC posiada Batmana i Supermana, ale poza nimi dupa blada. A tutaj: Spiderman, Kpt. Ameryka, Hulk, Iron Man, X-Men, Fantastyczna Czwórka...

Premiera gry przewidziana jest na 2012 rok. Free2Play.

Zobacz także

17 komentarzy