R2 Online: Kilka, niezbędnych informacji & nowy gameplay!

Missing

Wczorajszy „kluczobranie” R2 Online wywołało burzliwą i aktywną rozmowę, więc to idealny czas na zapoznanie się z nowymi gameplaya’mi i informacjami z gry, które powinny jeszcze bardziej podgrzać atmosferę przed 23 czerwca. To właśnie na ten dzień zaplanowano start Closed Beta Testów.

R2 Online powinien się spodobać – w pierwszej kolejności – fanom serii Lineage. Mam tutaj, podobnie stylizowaną grafikę, z niezłej wielkości OTAWRTYM światem i trybami PvP. Może i ilość klas nie jest porażająca (Knight, Ranger, Mage, Assassin, Summoner), to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

R2 (Reign of Revolution) zostało najpierw wydane w Azji, by później zdobyć serca graczy w Rosji. Oznacza to, że wymagania gry są bardzo małe i nawet kilkuletni komputer powinien uciągnąć gierkę. Klient gry zajmuje 2.5 gigabjta, więc to kolejny plus.

Kto jeszcze nie zgarnął swojego klucza, może to zrobić TUTAJ. Następnie udajemy się na oficjalną stronę i wklejamy kod (po uprzednim zalogowaniu). Później, pozostaje tylko czekać na start CBT. 

PS Na naszym FORUM można wpisywać swoje kandydatury do gildii - Husaria. Przecież nie od dziś wiadomo, że w kupie raźniej:)

 

Zobacz także

39 komentarzy