ROHAN Online - olbrzymie zmiany w nowym patchu

Missing

Wieści o tyle zaskakujące, że oczekiwałem raczej informacji o zamknięciu tej gry. I nie zrozumcie mnie źle, ROHAN to MMORPG, które wciągnęło mnie na długie tygodnie i stanowczo znalazłoby się w moim osobistym TOP10.

Mimo to nawet 2 czy 3 lata temu, gdy przemierzałem ten świat na moim świeżo zdobytym koniku, to porażała mnie wszechobecna pustka. I nie wyobrażam sobie, żeby teraz miało być znacznie lepiej.

W każdym razie już mówię co następuje. Otóż z wprowadzonym przedwczoraj update zatytułowanym La Venganza otrzymaliśmy (poza językiem hiszpańskim, ale to niewielu zainteresuje) dwa nowe serwery i odświeżone UI, ale przede wszystkim zwiększone rate zdobywania doświadczenia, tworzenia ekwipunku i tak dalej.

W ten sposób YNK Interactive chce zachęcić nowych graczy i dać im możliwość rywalizacji ze stałymi bywalcami. A powiem wam z własnego doświadczenia, że ma to olbrzymie znaczenie, bo ROHAN to grindówka. Aby osiągnąć maksymalny poziom może wam braknąć i roku czasu.

Z drugiej strony grind jest bardzo przyjemny, tak samo unikalny system craftingu i ulepszania ekwipunku oraz bardzo nietypowy fishing. Może nawet dam tej grze drugą szansę, zobaczymy.

Pełnego changeloga i samą grę znajdziecie tutaj.

*Ozonek

Zobacz także

18 komentarzy