Tak jest, "tajemnicze" MMORPG to Ragnarok Online 2!

Dodany przez guru prawie 10 lat temu
80 20798
Tak jest, "tajemnicze" MMORPG to Ragnarok Online 2!

Będzie to pierwsza, ANGLOJĘZYCZNA wersja „wielkiego” MMORPG. Jakiego? Możliwości są dwie: Ragnarok Online 2 oraz CABAL Online 2, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to właśnie sequel Ragnaroka.

Przemawia za tym trailer zapowiadający wersję SEA,  zakupienie praw do RO2 u tego samego wydawcy oraz wymagania sprzętowe, które znajdziemy na podstronie: 

CPU Intel Dual Core 2.0 GHz or above
RAM 2 GB or more
VGA GeForce FX 8600 or later 512 MB of VRAM
(Graphics card supporting Shader 2.0 or later)
HDD At least 10 GB

Przekonamy się o 4:00 nad ranem (Ozonek, człowiek, który nie śpi, bo szkoda życia – pewnie was o tym poinformuje), choć będzie to raczej formalność.

Żebyście dobrze mnie zrozumieli. Od kilku dni można ściągać klienta ów MMORPG’a, jednak hasło do instalki zostanie podane dopiero po godzinie zero. Oznacza to, że równocześnie z ujawnieniem gry… ruszy CBT (albo OBT, cytat ze strony „Big Launch”). Tak, jutro o tej porze powinniśmy już pocinać w Ragnaroka 2, teoretycznie.

TUTAJ znajdziecie słynną stronę.

Czekamy.

 

guru

 

Update 4:20:

Bez wielkiej niespodzianki, tajemniczym blockbuster MMORPG okazał się Ragnarok Online 2, druga część kultowego produktu Gravity, która swojemu prequelowi nie powinna nawet butów czyścić.

A może się mylę i RO2 okaże się hitem? Ściągać i próbować.

Gra jest póki co w fazie zamkniętych testów beta i będzie dostępna tylko w określonych godzinach, od 4:00 do 19:00 naszego czasu

Testy potrwają do 12 grudnia. Co dalej? Zobaczymy.

Strona jest ekstremalnie przeciążona. Linki do klienta znajdziecie TUTAJ. Hasło do klienta to: welcome2ro2


80 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube