Runes of Magic - patch 6.0.2. - odrodzenie?

Missing

Z dniem 10 września 2013 do świata Runes of Magic puka nowa aktualizacja 6.0.2. A wraz z nią n.in. nowa strefa, podwyższenie maksymalnego poziomu postaci do 82 oraz nowa instancja 12-osobowa również w trybie trudnym.
 
Ostatnio sporo się dzieje w świecie Taborei co zdaniem niektórych jest oznaką (wreszcie!) większego zainteresowania tytułem ze strony wydawcy - czego wcześniej brakowało. A wszystko za sprawą zlikwidowania biura Gameforge w Berlinie i przeniesienie prac nad Runes of Magic do Karlsruhe - gdzie mieści się główna siedziba firmy.
 
Na efekty po zmianach w firmie długo nie trzeba było czekać, a oznaką tego był - brak efektów. Brzmi to jak paradoks, jednak po raz pierwszy w czteroletniej historii tytułu gracze musieli czekać na większą aktualizację od czerwca 2013, czyli 3 miesiące. Bez nowej zawartości, bez nowych eventów. A wszystko za sprawą rzetelnego podejścia do sprawy - wydawca zapowiedział że priorytetem jest usunięcie jak największej liczby błędów w grze, nowości odstawiono więc na bok a zajęto się odwiecznymi bolączkami - błędami, exploitami oraz oszustami. Według informacji z początku września - zbanowanych zostało ponad 4000 kont na europejskich serwerach.
 
 
Wcześniej - co mogło stanowić kolejny paradoks - zdecydowano się na zamknięcie wersji przeglądarkowej gry oraz systemu bonusowego Score for More. Wyłączanie pewnych modułów miało jednak na celu skupienie się na samym tytule i nie rozdrabnianie prac na wiele frontów.
 
I wreszcie mamy - po trzech miesiącach oczekiwania - większa aktualizacja. Czy rzeczywiście przyniesie oczekiwane przez graczy zmiany? Przekonajmy się sami.
 
Autorem newsa jest niejaki Aileron. 

Zobacz także

37 komentarzy