Spieprzyliście builda w Path of Exile? Nie szkodzi. Z patchem 0.11.0 nadchodzi darmowy reset skilli, ale nie tylko. Zobaczymy również 2 nowe ligi, paski życia i nowe przedmioty

Missing

Będzie to największy update od premiery Path of Exile, czyli końcówki stycznia. Przyniesie sporo zmian. Mianowicie? Nasi partnerzy z PathofExileGame.pl ładnie to wypunktowali:

Najistotniejszą cechą będą dwie nowe czteromiesięczne ligi Anarchy oraz Onslaught, które rozpoczną się 8 czerwca. Obie ligi będą posiadały własne właściwości, co będzie je odróżniało od Standardowej i Hardcorowej ligi.

W ligach Anarchy i Onslaught będzie można znaleźć sześć nowych bazowych typów przedmiotów – trzy pierścienie i trzy amulety.

W dwóch nowych ligach będą przeprowadzone pewne eksperymenty związane z dodaniem osiągnięć do gry. Mianowicie dodano zestaw 8 celów do wykonania oraz ekran “wyzwań” pozwalający śledzić jakie cele pozostały do wypełnienia.

Znacznie zbalansowano niektóre obszary gry.

Ze względu na spore zmiany z balansie gry, zdecydowano się dać graczom możliwość jednorazowego resetu drzewka umiejętności.

Dodano nowy wysokopoziomowy Currency Item: Eternal Orb.

Lider party będzie mógł wybierać wybrać następujące opcje alokacji przedmiotów: Free for All (przedmioty może podnieść każdy członek drużyny), Short Allocation (wartościowe przedmioty przydzielane są losowo do pobliskich graczy na krótki okres, ponadto jest mały bonus jeśli postać znajduje się daleko od przedmiotu), Permanent Allocation (wartościowe przedmioty przydzielane są losowo do pobliskiego gracza).

Opcjonalnie dodano małe paski życia dla sojuszników/wrogów.

Będzie co robić, będzie co zmieniać, bo każdy dostanie darmowego reseta skilli, po którym może zrobić zupełnie inną postać niż dotychczas. 

0.11.0 wejdzie 5 czerwca. Ligi wystartują zaś 8 czerwca.

 

guru

 

Zobacz także

27 komentarzy