Startuje drugi etap konkursu. Głosuj i wygraj klucz RIFT!

Missing

We wtorek dobiegł końca I etap konkursu z okazji urodzin portalu MMORPG.org.pl . Dzisiaj oficjalnie rusza drugi etap, w którym użytkownicy wyłonią najlepsze i najciekawsze prace. Do oddania ważnego głosu potrzebne jest aktywne konto w naszym serwisie. By zmobilizować Was do głosowania dorzucimy do puli nagród klucz RIFT. Zostanie on wręczony wylosowanemu użytkownikowi, który odda głos w naszym konkursie. 

Każdy może oddać tylko jeden głos (zrezygnowaliśmy z systemu oceniania prac w skali 1-5 by wykluczyć ryzyko zaniżania średniej innych prac przez np. grupkę znajomych). W chwili gdy ktoś już oddał głos i się rozmyślił wystarczy, że zagłosuje na inną pracę - poprzedni głos zostanie automatycznie usunięty. 

Czas trwania II etapu: 9.12.11 - 23.12.11

Praca, która otrzyma największą ilość głosów zdobywa nagrodę główną. Kolejne miejsca przyznawane będą także według ilości zdobytych głosów. Głosy oddawane mogą być tutaj:

ODDAJ GŁOS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ

Regulamin oraz wykaz nagród jest dostępny tutaj. Wszelkie uwagi odnośnie konkursu oraz zgłoszenia ew. oszustw proszę zgłaszać po przez formularz kontaktowy. 

 

Zobacz także

48 komentarzy