Szukajcie takiego czegoś na emailu. Nie ma? To teraz macie dwa wyjścia: zapłacić 15 zł i zgarnąć keya już teraz, albo poczekać do jutra i zdobyć darmowego, choć niepewnego w 100% klucza

Missing

Najprościej byłoby otrzymać powyższą wiadomość na emaila. Bethesda wysłała "rekordową" liczbę zaproszeń (sam dostałem dwa, chociaż na jednym i tak miałem automatyczny dostęp). Jednak nie każdy ma tyle szczęścia, więc istnieją jeszcze dwa wyjścia i dwa sposoby na zagranie w Elder Scrolls Online. 

Można również wydać parę złotych i zgarnąć key’a z Curse.com, który do jutra będzie dostępny TYLKO dla użytkowników z kontem Premium. Takie Premium kosztuje 4,95 dolara, czyli nieco ponad 15 złotych.

Jest i inne wyjście. Poczekać jeden dzień (do jutra), kiedy to ich Giveaway otworzy się na wszystkich, również darmozjadów. Kluczy będzie jednak „tylko” 500 tysięcy (minus te, które zgarną Premiumy). Nie wiadomo jednak, o której godzinie to się stanie, więc szanse nie są takie pewne. Zależy, ile bydła się na to rzuci. 

Premium Only: February 4th - 5th, 2014 

All Curse Members: February 6th - 10th, 2014 

Musicie mieć skończone 18 lat, dlatego ustawiajcie konto wg takich kryteriów. Inaczej może wam wywalić błąd i odmówić keya. 

Parę informacji: kto brał udział w poprzednich testach – może nadal grać, bez wpisywania nowych kodów. Klient obowiązuje ten sam, nie licząc duuuużego patcha, który będziemy musieli pobrać. Beta potrwa od piątku 18:00 do wtorku 6:00 czasu polskiego. 

Elder Scrolls Online to gra PAY2PLAY. 160+ złotych oraz 50 zł miesięcznego abonamentu. 

 

guru

 

Zobacz także

229 komentarzy