The WarZ - "Nie podoba się? To bierz swoją forsę i wynocha!"

Missing

Pozwolę, że jeden z pracowników Hammerpoint'u wytłumaczy o co chodzi za mnie:

So you want your refund huh? You think the game is full of bugs and you hate it dont you? Well let me tell you something. Get your refund.

Leave, and never come back.

W luźnym tłumaczeniu - Nie podoba się? Uważasz, że gra jest pełna bugów i jej nienawidzisz? Bierz swoje pieniądze, odejdź i już nie wracaj.

Jeśli kupiłeś WarZ i gra ci się nie spodobała, to nie będzie żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy. Jest tylko jedno "ale". Trafimy na czarną listę i już więcej tej gry nie kupimy (w każdym razie nie bezpośrednio, bo sposobów na obejście takiej blokady jest cała masa).

Trochę mniej agresywnie ujął to Siergiej Titov, executive producer Hammerpoint:

If you like to get refund - no problem - ask your payment provider for refund. They'll contact us ( paypal, etc ) and we'll accept this refund. Your account will be deleted and you'll never be able to buy this game again. Problem solved.

Widać, że trochę im już nerwy puszczają, a setki postów z narzekaniami ze strony graczy wcale nie pomaga. W każdym razie Siergiej zapewnia, że nad błędami siedzi dzień i noc grupa specjalistów, a do tej pory jedynie 58 osób z blisko 100 tysięcy upomniało się o refunda.

A wy? Gracie dalej czy zwracacie pieniądze?

*news zasponsorowany przez Azzlargorl'a

Zobacz także

61 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz