W końcu! Aion EU doczekał się wersji 3.9!

Missing

Zestarzeć się można czekając na te aktualizacje w wydaniu Gameforge. 3.9 jest połączeniem zmian wprowadzonych w patchu 3.7 oraz późniejszych, mniejszych poprawek. Ponad 5 miesięcy po wersji amerykańskiej, w dniu dzisiejszym gracze europejskich serwerów również będą mogli się pławić w nowym contencie.

Aion nie bawi się w małe aktualizacje, więc od razu wam powiem, że patch notes zajmują 21 stron A4, a zainteresowanych lekturą zapraszam tutaj.

Całej reszcie natomiast musi wystarczyć krótkie streszczenie - najważniejsze zmiany update 3.9 to:

  1.  Fast Track Server, czyli międzyserwerowy shard PvE, na którym możemy bezstresowo wylevelować naszą postać. W przeciwieństwie do FTS wersji amerykańskiej nie będzie tutaj żadnych bonusów, wręcz przeciwnie. I dobrze, nie ma co nagradzać carebearów.
  2.  Dungeon Finder, czyli międzyserwerowa wyszukiwarka grup do instancji.
  3.  Nowa instancja, Corridor of Betrayal (Hexway).
  4.  Dodatkowy plecak na przedmioty questowe, medale, coiny i tak dalej.
  5.  Arena drużynowa 2v2v2 została zmieniona na 3v3.
  6.  Kompozytowe manastone, łączące w sobie dwie statystyki.
  7.  Mnóstwo bug fixów, nowych zadań oraz rozlicznych zmian w UI oraz rozgrywce.

Przerwa techniczna serwerów Aion Free-to-Play rozpocznie się o godzinie 8:00 rano naszego czasu, a potrwa co najmniej do 17:00.

Od razu odpowiadając na często pojawiające się na forum pytanie: "Czy warto grać w Aiona?". Tak, warto. Zwłaszcza jeżeli lubisz wyjątkowo dynamiczne grupowe PvP i rozbudowany content to Aion nie ma sobie równych.

*Ozonek

Zobacz także

17 komentarzy