Wczoraj został sprzedany legendarny i jedyny w całej Tibii egzemplarz Blessed Shield. Cena wyniosła podobno... 21 tysięcy złotych (5k euro)

Dodany przez guru prawie 10 lat temu
28 100966
Wczoraj został sprzedany legendarny i jedyny w całej Tibii egzemplarz Blessed Shield. Cena wyniosła podobno... 21 tysięcy złotych (5k euro)

Każdy kto grał trochę w Tibię na pewno słyszał o tym legendarnym przedmiocie, który nie wypada z żadnego potwora, nie można go zdobyć w queście, ani kupić od NPC’ka. Tarcza była jednorazowym giftem dla jednego z początkowych graczy za wkład w rozwój gry.

Blessed Shield nie daje oczywiście żadnych nadzwyczajnych zdolności. Jej unikatowość polega na tym, że jest to jeden egzemplarz na całą, 17-letnią Tibię. 

Przez wiele lat trudno było wywnioskować, kto dokładnie posiada Blessed Shield’a, nie mówiąc już o screenshotach z nią w roli głównej. Wszystko wyjaśniło się jednak wczoraj, kiedy to legendarna tarcza została sprzedana (miał ją gracz o nicku Najki Antica):

Kupujący (nie wiadomo kto) zapłacił podobno… 5 tysięcy euro, czyli 21 tysięcy złotych. Potwierdzają to koledzy z Tibiopedia.pl.

tarcza została sprzedana za 5tys euro jest to 100% prawdy

Sporo? Porównując do mieczyka z Lineage 1 (90 tys. dolarów) i pochwy z Age of Wulin (16 tys. dolarów) wcale nie. Niemniej, gratulacje dla zdobywcy - będzie miał czym szpanować. 

 

guru

 

 


28 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube