Wielki dzień na europejskich serwerach Aion'a. Wkracza długo oczekiwany update 4.0!

Dodany przez Ozonek ponad 10 lat temu
22 8648
Wielki dzień na europejskich serwerach Aion'a. Wkracza długo oczekiwany update 4.0!

W płonącym słońcu Balaurei krew szybko krzepła na moim policzku. Ostatki sił Balaurów uciekały w popłochu przed naszymi siłami, choć muszę przyznać, że jednoskrzydli pachołkowie Kahruna, a nawet ci przeklęci światłolubni Elyosi się na coś przydali. Walka była ciężka, lecz widok Tiamat, jednej ze smoczych lordów, dogorywającej na gorącym piasku wynagradzał wszystko.

Już miałem zacząć świętować wraz ze swoim batalionem, gdy nagle między nas wpadł jeden ze szponiastych. Grupa zwiadowcza z południowego Katalam, sądząc po barwach. Wśród zamieszania przebijały się dwa słowa "Beritra nadchodzi!".

- No ku*wa. - rzuciłem z rezygnacją - Ani chwili spokoju.


Tak już na poważnie, to spokoju mieliśmy aż nadto, bo Gameforge nigdy się z aktualizacjami nie spieszy, chociaż tym razem wyszły ledwie 2 miesiące opóźnienia w stosunku na NA, co na tę firmę jest właściwie sukcesem. Co? Ale jak to o czym mówię? O długo oczekiwanym update 4.0, coś ty, spod kamienia wyszedł?

Największy tegoroczny update do najlepszego darmowego PvP MMORPG* jest właśnie przetwarzany przez światłe mózgi niemieckiej kompaniji i około godziny 17:00 powinniśmy już na własne oczy zobaczyć efekty ich działania.

Efekty zawierające między innymi dwie nowe klasy, Gunnera oraz Barda, zwiększony do 65 maksymalny poziom, tereny, setki questów, nowe waluty, ekwipunek oraz parę całkiem nowych systemów mechaniki gry. A, no i odświeżony interfejs.

Same patch notes są raczej sporawe, ale możecie zapoznać się z nimi tutaj. W razie pytań - śmiało. Znam je na pamięć.

Podczas trwania maintenance będzie odbywał się stream ze studia Aion Free-to-Play, w którym na bieżąco będziemy informowani o postępach prac, więc znudzonych zapraszam:

 

Watch live video from aion_free_to_play on www.twitch.tv

 

*zdaniem mistrza Ozonka


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube