Wszystko o klasach postaci w C9 Online! Zdjęcia, informacje, opisy - by guru

Przynajmniej pod względem klas postaci, C9 Online (Continent of the Ninth) zmiata Vindictusa i jego „mierne” 3-4 postacie. Ale paradoksalnie… jest tutaj tylko 4, jednak możliwość „elitowania” i przydzielenie każdej z nich po 3 subklasy, daje w sumie prawie 20 bohaterów.

Ale zaczynamy od początku. Mamy 4 główne postacie: Fighter, Hunter, Shaman oraz Witch Blade. Na 10 lvl każda z nich staje się tzw. Elite (np. Elite Fighter), co daje jej więcej skilli. Znacznie później (20 lvl +) dostajemy subklasy, ale to zobaczycie na grafikach poniżej, przygotowanych specjalnie dla Was, ode mnie:)

Najpierw tabelki:

 

A teraz ich wygląd, posczególna rola w drużynie, bronie i statystyki.

 

Guardian – Typowy tanker. Jego obrona jest ogromna, co jednak przekłada się na atak fizyczny. Nosi tarczę. Będzie baaardzo poszukiwanym towarzyszem w party.

Warrior – Co tu dużo mówić. Najlepszy wybór dla solo-graczy, którzy kochają niezły atak, niezłą obronę oraz niezłą ilość HP. Jest dobry we wszystkim i w niczym, więc w party będzie niepotrzebny.

Blade Master – Najlepszy Melee DPS. I wszystko jasne…

Berserker – Super DMG, spory DEF, ale jeden minus – jego szybkość, która śmiało może konkurować z żółwim tempem.

 

Scout – Jedna z ciekawszych postaci. Niby na screenach widać młotek i mieczyk, ale obrażenia zadaje na odległość… za pomocą pułapek i wszelkiego typu podstępu.

Ranger – Łucznik. Szybki, silny atak dystansowy, połączony ze słabym defem.

Assassin – Naprawdę muszę coś tu pisać? Chyba najbardziej popularna klasa w MMORPG. Każdy wie, jakie są jej plusy i minusy.

Shadow – Podobnie jak Warrior, typowy „solownik”, który posiada wszystkie po trochu. Na YT znajdziemy wiele filmików z nim, gdzie w pojedynkę pokonuje kolejne dungi.

 

Elementalist – Mag, posiadający sporo umiejętności atakujących. Najlepszy DMG na odległość, niestety słaba obrona. Standard.

Ilussionist – Tworzy on wszelkiego rodzaju iluzje, bomby energetyczne, a potrafi nawet przywoływać pewne istoty, które zadają obrażenia.

Taoist – Mój wybór. Buffer, który w party będzie miał największe wzięcie. Nie wiem, czy posiada leczenie, ale wiem, że na każdego bossa będzie „must need”.

Reaper (Reaperess) – Taki bitewny Mag, używający kosy (Scythe). Jego fizyczne obrażenia łączą się z magicznymi tworząc, no właśnie, chyba już wiecie co.

Warden – Lodowa, walcząca w pół-dystansie postać, posiadająca zarówno skille atakujące, jak i defensywne.

Slayer – Połączenie Assassina z Warriorem. A jak wiemy z doświadczenia, hybrydy średnio się sprawdzają.

Blade Dancer – magia od Elementalista, szybkość Assassina, siła Fightera = maszynka do zabijania

Night Stalker (Shadow Knight) – niewiele o nim wiem, poza tym, że może przywoływac duchy

Klasa Reaper, Night Stalker oraz Shadow, to nowe klasy w wersjach azjatyckich, więc niekoniecznie muszą się one znaleźć w wersji of Webzen.

Przypominam, że VIP Test rusza 4 lutego i potrwa cały, następny miesiąc. Wymagane jest zaproszenie, które otrzymali – kilka dni temu – niektórzy użytkownicy. Oj, będzie się działo…

No i standardowe pytanie: kim będziecie grać? Ja wybieram Taoista, jako że najbardziej przypomina mi Supporta. Zapraszam do zabawy.

 

guru

Zobacz także

52 komentarzy