Wybieramy NAJLEPSZĄ GRĘ MMO ostatnich 15 lat

Dodany przez guru ponad 11 lat temu
1390 83223
Wybieramy NAJLEPSZĄ GRĘ MMO ostatnich 15 lat

W 1997 roku wystartowała Ultima Online, uznawana za pierwszą, prawdziwą (!!!) grę MMO. Od tego czasu minęło 15 dłuuuuuuugich lat, a UO nie była już jedynym przedstawicielem tego gatunku. Była jednym z setek, tysięcy innych produktów, które dzień w dzień walczą o przeciętnego użytkownika internetu, aby to właśnie ON zasilił ich swoją obecnością (i swoimi pieniędzmi)…

I tu wkraczamy my – MMORPG.org.pl.

Jako najpoczytniejszy, największy i najbardziej popularny serwis MMO w Polsce (a Polacy to przecież czołowa siła MMO na świecie) mamy przywilej, nie, mamy obowiązek zorganizować wielkie głosowanie i wybrać NAJLEPSZĄ GRĘ MASSIVELY MULTIPLAYER ONLINE ostatnich 15 lat.

Co trzeba zrobić? Będziecie musieli… napisać komentarz z tytułem swojej, ulubionej gry MMO. Tyle. Żadnych opisów, dlaczego akurat ta gra, a nie inna – sam tytuł (spoko, możecie pisać swoje przemyślenia, najwazniejsze jednak, żeby w komencie znalazł się tytuł gry) . Przykład? 

Trudne, co nie?

Żeby była jasność – pytam o Waszą, W-A-S-Z-Ą, ulubioną grę MMO. Nie taką, która jest popularna, tylko taką, przy której najmilej spędziliście czas w swoim growym życiu. Nie ma znaczenia, że będzie to MMO-FPS, MMO-TPS, MMO-RPG, czy MMO-via ww. MMO to MMO.  

Jest to zabawa. Żeby jednak zachęcić Was do głosowania, to każdy komentarz (czyli użytkownik) weźmie udział w losowaniu paru głupotek (koszulki MMORPG.org.pl itp.).

News posiedzi na HOT do poniedziałku. Później na górze strony pokaże się banner, który będzie przypominał o trwającym głosowaniu. Na pisanie komentarzy ze swoim naj MMO macie równy miesiąc. 2 stycznia podliczymy komentarze i ogłosimy wyniki. Wtedy też przekonamy się, czy Polacy mają dobry gust...

Jeden user = jeden komentarz.

Można oczywiście umieszczać "zwykłe" komentarze, choć takie wpisy nie będa brane pod uwagę w głosowaniu i losowaniu nagród. 

 

 

guru w imieniu całego Zespołu MMORPG.org.pl

 


1390 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube