Wybierz POLSKIEGO aktora do postaci z DotA 2 i wygraj invite'y na betę

Missing

Uhuuu, mini-konkursiku nie było na MMORPG.org.pl od – już sprawdzam – od połowy maja, kiedy rozdawaliśmy Guest Passy do Diablo 3. Czas najwyższy zrobić następny.

Dostałem extra inva do DotA 2. Nie potrzebuje go, a szkoda, żeby się zmarnował. Nie oddam go oczywiście za darmo. Trzeba będzie wykazać się zmysłem reżyserskim…

UPDATE: Będą dwie nagrody: ode mnie i Ozonka. 

Wczoraj na necie pojawiło się fajne zestawienie hollywoodzkich aktorów do postaci z Defense of the Ancients. Pod uwagę brano przede wszysktim podbieństwo obu postaci.

I tu właśnie wpadłem na pomysł. Zróbcie takie porównanie: jednego bohatera z DotA 2 do jednego polskiego aktora/aktorki. Osoba, która umieści najlepsze zdjęcie (najbardziej podobne) wygra inva (może będą nawet trzy invy, jeśli się postaracie). Na prace czekam do 18:00. Zdjęcia proszę umieszczać na Tinypic.com, a linki podawać w komentarzu. 

A kto dostał zaproszenie i nie ma co z nim zrobić, zapraszam na PW, tam będzie mógł oddać inva na cel konkursu.

Powodzenia.

 

guru

 

Moim faworytem był użytkownik Bodziokrator i jego...

... niestety. Wykluczył sam siebie, umieszczając dwa zdjęcia w jednym komentarzu, a jasno było napisane: jedno zdjęcie - jeden komentarz. Szkoda. Oczywiście wszyscy, którzy zrobili tak samo zostali zdyskwalifikowani. 

Wygrywają dwie osoby: 

Vakael (http://i50.tinypic.com/m82tt.jpgoraz Mat (http://oi49.tinypic.com/116kfom.jpg). Pierwszego proszę o kontakt PW (z informacją o loginie STIM) ze mną, Mata o kontakt z Ozonkiem. 

Resztę zapraszam na 19:00 na STRIMA, gdzie będziemy rozdawać 5 dodatkowych zaproszeń DotA 2. 

 

Zobacz także

74 komentarzy