Wyniki - Konkurs Urodzinowy. Gratulujemy!

Missing

Wczoraj przed północą dobiegł końca drugi etap Wielkiego Urodzinowego Konkursu. Wyniki publikujemy dopiero teraz, gdyż wszystkie głosy musiały zostać dokładnie przebadane pod względem ich wiarygodności i uczciwości. Z tym drugim nie było tak źle jak podejrzewaliśmy na początku. Oczywiście było parę incydentów, jednak nie wpływały one w żaden sposób na wynik głosowania.

Na prośbę uczestników zamieszczam dokładne dane odnośnie liczby podejrzanych głosów oraz głosów oddanych przez użytkowników zarejestrowanych po dacie rozpoczęcia się konkursu. Znając życie, nawet tak szczegółowe i jednoznaczne dane staną się obiektem teorii spiskowych.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za udział w konkursie oraz serdecznie pogratulować autorom najlepszych prac. 

Lista wszystkich wysłanych prac przez parę najbliższych dni będzie jeszcze dostępna pod tym adresem. Z osobami wygranymi skontaktuje się w trybie pilnym poprzez PW. 

Farciarzem, który dostaje kluczyk do RIFT jest: KaemNazz. Gratulujemy ;)

Zwolennikom teorii spiskowych i wiecznie niezadowolonym użytkownikom, którzy zaraz będą wylewać swoje gorzkie żale w komentarzach życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz także

17 komentarzy