Zespół MMORPG.org.pl już wybrał Najlepszą grę MMO 2012 roku

Missing

And the winner is are…

ex aequo z...

Każdy członek zespołu MMORPG.org.pl wybierał swoje TOP3 MMO 2012 roku. Pierwsze miejsce dostawało 3 pkt, drugie 2 pkt, trzecie 1 pkt. I tak oto otrzymaliśmy końcowy wynik.

GW2 (1+2+1+2+2+2) i TERA Online (3+2+3+2) zgromadziły po 10 pkt. Żaden z nas nie umieścił Guild Wars 2 na pierwszym miejscu, jednak czterokrotnie produkt ArenaNet znajdował się na drugim miejscu i dwukrotnie na trzecim. TERĘ Online jako Najlepszą grę MMO 2012 roku wskazały dwie osoby, również dwie osoby umieściły ją na drugiej lokacie. 

Pozostałe tytuły znalazły się daleko w tyle. Wakfu, PlanetSide 2, C9 Online, Tribes: Ascend oraz Shadow Company zebrały po 3 punkciki.

Przypominam, że jest to nasze subiektywne, ale demokratycznie wybrane zdanie. Nie musicie się z nim zgadzać, ale powinniście szanować, bo o gustach – jak wiadomo – się nie dyskutuje.

Głosowała Redakcja MMORPG.org.pl, czyli guru, Ozonek i Algaist, moderatorzy starsi w składzie crracked, Salek, Dzz oraz jeden, zasłużony dla portalu użytkownik, czyli PlainLazy.

Zapraszam do komentowania.

 

guru

 

 

Zobacz także

72 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz