A może pogonicie króliczka w Albion Online?

Dodany przez PefriX około rok temu
2 1774
A może pogonicie króliczka w Albion Online?

A może nie? Też fajnie!

Tak czy siak, nastała wiosna, a najodważniejsi wojownicy Albionu przemierzają jego krainy. Wiedzą, że to czas, kiedy w świecie pojawiają się specjalne skrzynie, zawierające sezonowe przedmioty i mogące zawierać cenne Jajka Królika Wiosennego. Jednakże został odkryty nowy rodzaj jajka, które sprawiło sporo kłopotów niektórym pechowym poszukiwaczom przygód…

Tak jak w zeszłym roku, w otwartym świecie będą pojawiały się Wiosenne Skrzynie ze Skarbami, zawierające cenne przedmioty, oraz — czasem — Kolorowe Jajka Królika Wiosennego, z których można wyhodować wierzchowce — Wiosenne Króliki. W tym roku możecie także znaleźć nieco mroczniejsze jajko. Te jajka także możecie hodować, ale musicie być ostrożni — wyrasta z nich Królik Caerleon!

Jest on złowieszczą wersją Królika Wiosennego. Tak jak jego Kuzyn — Królik Caerleon jest wierzchowcem z umiejętnością umożliwiającą szybkie skakanie, ale ten wariant wierzchowca posiada inne przerażające talenty. Pamiętajcie przy tym, że Dziwne Jajko Królika jest bardzo rzadkie.

Poza tymi cennymi, rzadkimi nagrodami, w całym świecie pojawiają się Malowane Jajka, zawierające czekoladę, Jajka-Niespodzianki i, rzadko, Jajka Królika. Ponadto, przez najbliższe dwa tygodnie, wszystkie skrzynie będą pojawiały się ze zwiększoną częstotliwością — oznacza to, że ogromne bogactwa czekają na aktywnych poszukiwaczy. 

Kupcy Ozdób w Albionie będą ponownie sprzedawać sezonowe przedmioty, takie jak słynna broń ozdobna — Eggzekutor, skórki ozdobne “Pogromcy Królików” i więcej. Wiosenne Rytuały potrwają do 20 kwietnia o 00:00 UTC na Albionie Wschód i 20 kwietnia o 10:00 UTC na Albionie Zachód. 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube