Afera kebabowa z jednym z najpopularniejszych streamerów RuneScape

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
8 10177
Afera kebabowa z jednym z najpopularniejszych streamerów RuneScape

„Gross Gore” to jeden z najpopularniejszych streamerów/graczy (Old School) RuneScape na świecie. Jego kanał na Twitch ma 410 tys. obserwujących, jego kanał na YouTube 310 tys. obserwujących, a konto na Twitterze 180 tys. obserwujących. Można powiedzieć, że „Gross Gore” odniósł sukces.

Niestety „Gross Gore”poznał także mroczną stronę bycia popularnym. 

27-latek musiał przerwać swój weekendowy stream z OSRS, po tym, jak do jego domu zaczęły masowo spływać posiłki z okolicznych restauracji i barów. Co się okazało? Że trolle hejterzy poznali prawdziwe dane "Gross Gore" i zamawiali NIEOPŁACONE kebaby na jego adres domowy. 

Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Oczywiście, w historii streamingu znamy wiele historii, że fani w ramach podziękowania wysyłali – zazwyczaj deweloperom – pizzę lub inne przekąski, ale zazwyczaj wszystko było już z góry opłacone. Nie w tym przypadku. 

„Gross Gore”, nie chcąc robić sobie problemów, zapłacił za wszystko z własnej kieszeni. Zapowiedział także, że zgłosi sprawę na policję i poinformuje o swojej sytuacji najbliższe sklepy z kebabami (aby nie przyjmowały już żadnych zamówień na jego nazwisko). 

Obawiamy się jednak, że na tym się nie skończy. Bo adresu zamieszkania raczej nie zmieni. 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube