Age of Ascent to nowy kosmiczny MMO, który ma zamiar powalczyć z EVE Online

Age

W ostatnich tygodniach obrodziło nam w kosmiczne MMOG-i. EVE Echoes, Vendetta Online, CSC, a teraz jeszcze Age of Ascent.

Age of Ascent to prawdziwy sandboxowy “massive multiplayer space game”, który został osadzony w rozległej galaktyce i działa na zasadzie megaserwera. Czyli wszyscy gracze (z różnych części świata) bawią się w tym samym uniwersum.

Gra zawiera bezpośrednie bitwy w czasie rzeczywistym z tysiącami statków, ekonomię całkowicie napędzaną przez graczy, głęboką strategię i eksplorację w ewoluującym świecie piaskownicy”. Wypisz-wymaluj EVE Online.

Age of Ascent nie jest wcale tak nowym tytułem, jak mogłoby się wydawać. W 2014 roku – przy okazji Alfa Testów – chciano pobić Rekord Guinnessa w liczbie graczy uczestniczących w jednej bitwie. Nie udało się.

Potem Age of Ascent zniknął z radarów, aż do teraz, kiedy prace ruszyły pełną parą. Przez ostatnie miesiące zorganizowano kilka Open Playtestów, które miał przygotować AoA do oficjalnej premiery. Ta nastąpi na początku 2021 roku na Steamie.

https://store.steampowered.com/app/750510/Age_of_Ascent/

Poczekacie?

Zobacz także

5 komentarzy