Age of Water opuści Early Access w kwietniu! Premiera pełnej wersji MMO!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
5 1494
Age of Water opuści Early Access w kwietniu! Premiera pełnej wersji MMO!

Age of Water tkwi w Early Accessie nie na Steamie od 2023 roku. Po niecałym roku z niego wypłynie i nastąpi to dokładnie 18 kwietnia już na platformie Valve. Na wtedy zaplanowano premierę „morskiego MMO” od Gaijin, które nie zrobiło w tym czasie zbyt wielkiego zamieszania na rynku. Jestem wręcz przekonany, że część z Was nigdy nie słyszała o tym tytule.

Nie do końca się dziwię, bo o ile Age of Water nazywa siebie grą MMO, to jest to bardziej sieciowy survival na tratwach/statkach. Rozgrywkę umiejscowiono w postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzkość stara się przetrwać na wodzie. Może co starsi czytelnicy kojarzą film „Wodny świat” z 1995 roku – to coś w tym stylu.

Sami deweloperzy bardziej traktują Age of Water, jako „open-world story-based PvE game with some multiplayer options”, gdzie PvP jest dostępne, ale nie obowiązkowe. Na serwerach z kolei gra maksymalnie 100 osób. Sama produkcja oparta została o model Buy-to-Play z Item Shopem zawierającym przedmioty kosmetyczne.

Pełna premiera Age of Water nastąpi 18 kwietnia. Jeśli chcecie przetestować grę przed jej debiutem, możecie rzucić okiem na darmowy prolog/demo Age of Water: The First Voyage.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube