AIKA Online trochę się spóźni

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
10 1351
AIKA Online trochę się spóźni

Powinniśmy jednak napisać “reaktywacja AIKA Online trochę się spóźni”, bo mówimy o grze MMORPG, która powraca na rynek po niemal trzyletniej przerwie.

Open Beta miała wystartować 1-2 listopada, ale ostatecznie ta faza została przesunięta na czas nieokreślony. Powodem obsuwy jest oczywiście “chęć dostarczenia jak najlepszego produktu”. Standardowa gadka w takich przypadkach. 

Napotkaliśmy jednak nieoczekiwane wyzwania, które doprowadziły do ​​opóźnienia harmonogramu otwartych testów beta i szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować. Decyzja o opóźnieniu otwartych beta-testów nie została podjęta lekko. Hanbitsoft i nasze zespoły ds. zapewnienia jakości pracują przez całą dobę, aby upewnić się, że wszystko jest w doskonałym stanie przed Twoją przygodą w Aika Online Global. 

Chcemy mieć pewność, że będziesz mieć jak najlepsze wrażenia z gry, a to opóźnienie jest konieczne, aby osiągnąć ten cel. W chwili obecnej z przykrością informujemy, że harmonogram otwartych beta testów jest w trakcie dostosowywania i na ten moment nie możemy podać potwierdzonej daty.

AIKA Online to MMORPG, który powstał w czasach świetności Lineage 2 i uważni fani na pewno znajdą spore podobieństwa co do obu tytułów. Ponadto AIKA posiada wielkie end-game'e wojny PvP 1000 vs 1000 graczy, z czego zrobiono główny motyw marketingowy. 

Oficjalna strona gry


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube