Aion 2, Blade & Soul 2, Lineage Eternal wystartują w 2021 roku

Gggg

Raport finansowy to jedno, ale NCSoft zorganizowało także wideokonferencję, na której dowiedzieliśmy się coś więcej o nadchodzących grach Koreańczyków.

Najważniejsza informacja jest taka. W 2021 roku na pewno otrzymamy trzy duże tytuły: Aion 2, Blade & Soul 2 oraz Project TL czyli Lineage Eternal.

Jako pierwszy zadebiutuje Blade & Soul 2 (Q1 2021), który ma być – cytuję  – “arcydziełem”. Choć jak wiadomo mówimy o mobilnym MMORPG:)

Trochę później ma się pojawić Aion 2 – czyli kolejny mobilny MMORPG. W tym przypadku również mówimy o kamieniu milowym. Aion 2 ma zaoferować wspaniałą grafikę i wiele unikatowych rozwiązań.

W 2021 roku zadebiutuje także długo wyczekiwany Project TL aka Lineage Eternal. Na przełomie sierpnia i września odbyły się wewnętrzne testy, które – według NCSoft – zabrały pozytywne opinie. Teraz gra jest sprawdzana pod kątem konkurencyjności (cokolwiek to znaczy).

Oczywiście wszystkie te terminy dotyczą południowokoreańskiego rynku. Europa i USA będą musiały poczekać trochę dłużej na swoje wersje.

NCSoft na pewno nie będzie się śpieszyć (80% przychodów pochodzi z Korei Płd.), więc na waszym miejscu szykowałbym już VPN-y.

Zobacz także

13 komentarzy