Aion 2 wyjdzie globalnie i będzie dostępny na komputerach!

Dodany przez guru ponad rok temu
10 6034
Aion 2 wyjdzie globalnie i będzie dostępny na komputerach!

No i to są dobre, bardzo dobre, fantastyczne informacje.

NCSoft chyba przejrzało na oczy i postanowiło porzucić swoją dotychczasową politykę na rzecz większej dostępności oraz otwartości.

Właśnie dlatego Aion 2 przestał być wyłącznie mobilnym tytułem – w przygotowaniu jest wersja na komputery osobiste. Druga sprawa dotyczy premiery: Aion 2 zostanie wydany równocześnie na całym świecie (od Korei Południowej, po Europę i Amerykę Północną).

Poniżej znajdziecie fragment wywiadu-telekonferencji na temat Aion 2 właśnie:

Do premiery „Aiona 2” zostało jeszcze sporo czasu, więc trudno mówić o konkretnych szczegółach. Odpowiemy tylko, że dążymy do równoczesnej globalnej premiery jako MMORPG nowej generacji opartej na Unreal Engine 5.

Gra jest przygotowywana na PC i urządzenia mobilne. IP o nazwie „Aion” już 10 lat temu osiągnął sprzedaż na poziomie ponad 100 miliardów wonów w Ameryce Północnej i Europie. W porównaniu z tamtymi czasami rynek jest teraz wielokrotnie większy. Dlatego „Aion 2” rozwijany jest z należytą starannością, nadążając za takimi zmianami rynkowymi.

Nie mamy jednak daty premiery Aion 2. Tak samo nie mamy żadnych materiałów z gry. Trzeba po prostu trzymać kciuki, żeby wyszło z tego coś dobrego. Coś, co zadowoli fanów pierwszej części Aiona.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube