Aion 7.8 nadchodzi. Dostaniemy najsilniejsze bronie w grze

Aioneee

Co z tego, że od premiery Aion minęło już dwanaście lat (jedenaście, jeśli weźmiemy pod uwagę Europę i USA). NCSoft nadal regularnie dostarczaj content do swojego sztandarowego.

Właśnie zapowiedziano wersję 7.8, który wprowadzi trzy duże i ważne nowości.


Minion Awakening – będziemy mogli “przebudzić” swojego towarzysza i zapewnić mu jeszcze lepsze statystyki. Co jednak najlepsze, Awakening będzie miał 100% szansę na powodzenie.

Jorgoth’s Weapons – do gry zawitają najpotężniejsze bronie w grze, które będzie można zdobyć z bossów oraz niektórych instancji. “Broń Jorgotha ​​ma reputację najsilniejszej w całej Atreii. Nadszedł czas, abyś sam je wypróbował i rzucił się na wrogów! Jeśli niedokończony ekwipunek Jorgotha ​​trafi w twoje ręce, wyposaż go i przejdź na następny poziom”.

Poprawione efekty umiejętności – “naszym priorytetem jest zapewnienie jak największej przyjemności grania w AION, dlatego też poprawiliśmy i ulepszyliśmy efekty umiejętności dla każdej klasy”.


Nie mamy jeszcze żadnych screenshotów czy materiałów wideo z Aion 7.8, więc póki co musicie uwierzyć NCSoft i GameForge na słowo.

TUTAJ.

Aion 7.8 trafi do nas w pierwszym kwartale tego roku.

Zobacz także

9 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz