Aion Classic 2.0 pojawi się u nas z lekką obsuwą

Dodany przez PefriX około rok temu
23 4783
Aion Classic 2.0 pojawi się u nas z lekką obsuwą

Aion Classic od Gameforge hula sobie u nas radośnie i ponoć cieszy się jakąś tam popularnością. Deweloperzy ujawnili nawet roadmapę projektu, według której pod koniec tego miesiąca, gra miała otrzymać aktualizację 2.0. No więc nie dostanie.

Gameforge uznało, że społeczność Aion Classic powinna skorzystać jeszcze przez miesiąc z obecnej wersji gry, zanim ją deweloperzy zmodyfikują. Classic 2.0 pojawi się dopiero w sierpniu, więc cały lipiec możecie grać na obecnej aktualizacji. Zespół podobno bazował na opiniach graczy, przy podejmowaniu tej decyzji.

Z czym wiąże się Aion Classic 2.0? Maksymalny poziom zostanie podniesiony do 55, pojawią się nowe regiony z instancjami PvE Inggison i Gelkmaros oraz instancjami PvP. To z kolei oznacza nowy sprzęt, dalszy etap craftingu oraz gatheringu, a także kilka innych atrakcji. Na te smakołyki gracze klasycznego Aiona poczekają jednak nieco dłużej… na własne życzenie.

W ogóle gracie w tego Aiona Classic u Gameforge? Czy przypadkiem zakładacie czapkę pirata i żeglujecie po nielegalnych wodach prywatnych serwerów?


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube