Aion Classic od Gameforge możliwy? Szczegóły na temat koreańskiej wersji

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
7 5681
Aion Classic od Gameforge możliwy? Szczegóły na temat koreańskiej wersji

Na naszym Discordzie, użytkownik Livo podzielił się kilkoma informacjami na temat klasycznego serwera Aion, który w listopadzie zadebiutuje  w Korei Południowej. Dzielę się nimi głównie dlatego, abyście mieli wgląd w ewentualną formę, jaką może przybrać Aion Classic, jeśli projekt ten w ogóle pojawi się w Europie.

Jeszcze nie wiadomo, czy Gameforge stworzy takową wersję, ale według tego posta na Reddicie, nasz regionalny wydawca wysłał odpowiednie zapytanie do NCsoft. Warto zatem przygotować się na taką ewentualność, aby potem nie dziwić się, że liczyliście na coś innego, a rzeczywistość okazała się rozczarowująca!

„Kilka informacji o nadchodzącym klasycznym serwerze Aiona w Korei:

1. Klasyczny serwer będzie oparty na kliencie 2.7 z zawartością 1.2 na starcie. Z tego powodu pewne elementy gry, które zostały zmodyfikowane od czasu aktualizacji 1.2, zostaną również zastosowane i wydane w pierwszej wersji klasyka.

2. Wysokiej jakości silnik graficzny (CryEngine 2.0) będzie dostępny w pierwszej wersji klasycznego serwera (pierwotnie został wprowadzony w aktualizacji 2.5).

3. Umiejętność Remove Shock (Usunięcie Szoku) będzie dostępna w pierwszej wersji klasycznego serwera (pierwotnie została wprowadzona w aktualizacji 1.9).

4. System Armfusion (łączenie broni dwuręcznych) będzie dostępny w pierwszej wersji klasycznego serwera (pierwotnie został wprowadzony w aktualizacji 1.9).

5. Będzie to stały serwer, a nie wydarzenie czasowe jak to było w przypadku Master Serwera.

6. Doświadczenie i nagrody z misji zostaną zmodyfikowane. Będziemy w stanie osiągnąć maksymalny poziom 1,0 - 1,5 szybciej niż pierwotnie.

8. Oblężenia będą odbywały się o wyznaczonych godzinach, a nie w losowych porach dnia, jak to było pierwotnie.

9. Ilość nagród z oblężeń zostanie zwiększona.

10. Szansa na drop zostanie zwiększona.

11. Dostęp do gry będzie darmowy, jednak po 1 godzinie gry zostaną wprowadzone ograniczenia w niektórych obszarach, takich jak: zdobywanie AP i doświadczenia oraz wypadania przedmiotów. Aby usunąć to ograniczenie, będzie można kupić przepustkę na 30 dni (~69zł) lub 90 dni (~166zł). Co więcej, pierwszy tydzień po premierze będzie darmowy bez żadnych ograniczeń.

12. Item Shop będzie zawierał: skórki, cukierki, pety oraz bilety na operacje plastyczne / zmianę płci.

13. Dostępny będzie system "Daeva Pass" z nagrodami za codzienne logowanie i inne misje. Ponadto będzie można aktywować ulepszone nagrody za pomocą określonej ilość Quna (waluta premium). Jednak ilość dodatkowych nagród będzie nieznaczna względem darmowej przepustki.

14. Klient będzie dostępny do pobrania 30.10.

15. Utworzenie konta będzie możliwe od 04.11.

16. Inne systemy, takie jak handel i ulepszanie przedmiotów, pozostaną niezmienione.”

Ktoś z Was skusiłby się na granie w europejskiego Aion Classic? Ewentualnie wybieracie się na serwer koreański?


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube