Aion Classic startuje o godzinie 18:00

Dodany przez guru ponad rok temu
11 5978
Aion Classic startuje o godzinie 18:00

Ktoś napisał, że jest to wydarzenie na miarę World of Warcraft Classic i w pewnym stopniu… ma rację.

Mówimy przecież o jednym z największych MMORPG-ów w historii, który daje nam szansę “powrotu do przeszłości” i zobaczenia poczucia tego samego, czego doświadczyły osoby w 2009 roku.

Najważniejsze jednak, że Aion Classic powinien wyciągnąć Aion z marazmu i sprawić, aby o tym tytule znowu było głośno na rynku. Wystarczy popatrzeć na wydarzenia z Korei Południowej, gdzie ubiegłoroczna premiera klasycznego Aion przyciągnęła setki tysięcy nowych osób i pozwoliła NCSoft zarobić mnóstwo kasiory.


Anglojęzyczna wersja Aion Classic rusza o godzinie 18:00 czasu polskiego. Zagrać może każdy, ale musicie liczyć się z tym, że serwery będą stać na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ping powinien wynieść między 100 a 250 ms.

  • Aion Classic będzie oparty o zawartość z patcha 1.0, aczkolwiek pewne elementy (techniczne) zostały zapożyczone z późniejszych wersji.
  • 50 level cap
  • Dwa serwery na start: Siel oraz Israphel
  • Wbudowany Battle Pass

NCSoft zdecydował się na model Freemium. To znaczy, że można grać za darmo, ale dopiero po skorzystaniu z miesięcznego abonamentu (Siel’s Aura) znikną wszelkie ograniczenia dotyczące rozgrywki.

A trochę tego jest: zmniejszony exp, limitowany dostęp do przedmiotów, brak gatheringu itd.

WAŻNE: przez pierwszy tydzień (23-30 czerwca) każdy z graczy zostanie obdarowany abonamentem. 

Zapraszamy TUTAJ.

Polecamy także zajrzeć na nasze forum. Zbiera się tam coraz liczniejsza ekipa. 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube