Airline Club to darmowe „World PvP Airline Management MMO”

Dodany przez PefriX 30 dni temu
1 1824
Airline Club to darmowe „World PvP Airline Management MMO”

Na Reddit znalazłem wpis o nietypowej, przeglądarkowej grze MMO, Airline Club. Nie sprawdzałem jej jeszcze, więc nie wiem do końca, co w trawie piszczy. Sama idea brzmi jednak tak niedorzecznie ciekawie, że musiałem podzielić się odkryciem. Wyobraźcie sobie, że wcielacie się w CEO linii lotniczej, który chce zbudować swoje imperium. Nie ma lepszej gry sieciowej na tle ostatnio medialnego śladu węglowego!

W Airline Club zarządzamy swoją linią lotniczą i rywalizujemy z innymi graczami o dominację na rynku. Produkcja podobno udanie odzwierciedla zachowanie pasażerów, a także rywalizację pomiędzy wrogimi firmami. Trzeba walczyć cenami, oferowanymi lotami oraz jakością obsługi, aby utrzymać się na rynku.

Jeśli się Wam nie powiedzie, to bankrutujecie i… zaczynacie swoją wspinaczkę od nowa. Airline Club dostępne jest za darmo w dwóch wersjach Airline Club i My Fly Club. Pierwszy tytuł to oryginalna gra, działająca od 2022 roku. Druga z kolei to jej eksperymentalna wersja, z większą ilością atrakcji, ale również mniejszą liczbą graczy.

Ciekawe, czy kogoś z Was takie przeglądarkowe MMO zainteresuje!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube