Aktualizacja czerwcowa w Lost Arku zalicza opóźnienie

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
8 2184
Aktualizacja czerwcowa w Lost Arku zalicza opóźnienie

Jeśli czekaliście i liczyliście na dzisiejszą premierę czerwcowej aktualizacji do Lost Ark, to niestety muszę was rozczarować, ale Amazon Game zdecydowało się wczoraj, na przesuniecie tej daty na ostatni dzień miesiąca i wszystkie nowości zadebiutują 30 czerwca.

Więcej detali, na temat tego, czemu podjęto taką decyzję, powinno pojawić się w późniejszym terminie. Na chwilę obecną wiemy, tyle że twórcy chcieli podjąć się zmian dotyczących monetyzacji produktów i podobnych temu systemów. Nie wyrobili się na czas i postanowiono na przesunięcie daty.

Amazon Games wspomniało też o botach. Są oni świadomi ciągłego problemu z nimi i starają się zaradzić jakoś tej sytuacji. Jak pamiętacie, ostatnio był wielki banhammer i ponad połowę graczy zniknęło z Lost Arka, okazało się, że to wszystko były same boty. No, ale czy same bany pomogą? Może czas zacząć się interesować powszechnym RMT, za które są nijakie kary i to powinno zlikwidować problem z botami.

Dzisiejsza przerwa techniczna odbyła się mimo tego, zmieniony datę końca Super Express Event na 20 lipca i poprawiono błąd, który uniemożliwiał odbieranie nagród z Fever Time Event. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube